REMI POSRNULIH GIGANATA: Hoće li to Mihajloviću sačuvati posao? (VIDEO)

Roma i Milan igrali su nerešeno na Olimpiku

Zbog isključenja jer je (ko zna koji put) šutnuo flašicu, Siniša Mihajlović nije do kraja ispratio remi u Rimu. Milan je igrao nerešeno 1:1 sa Romom, iako je bio dosta bolji rival u drugom poluvremenu.

I Mihajloviću i Luisu Garsiji se već neko vreme drma klupa, a njihove ekipe su prikazale dva potpuno različita poluvremena.

Prvo je pripalo Romi, tad je postigla gol, i to u četrtom minutu - slobodan udarac je maestralno izveo Pjanić, a posao dovršio Riger.

Domaći su imali još par odličnih prilika u narednih dvadesetak minuta, što je i najavilo sumrak njihove igre.

U 50. minutu Kucka uspeva da izjednači glavom nakon dobre lopte Honde, a onda serija zaista neverovatnih promašaja. Kuckin je upravo rezultairao Mihinim isključenjem, a nakon toga je i Baka pogodio stativu.

Domaći ni na šta nisu ličili do kraja i imali su dosta sreće.

U narednom kolu, Roma dočekuje Verou, a Milan Fiorentinu. Da li na klupi sa Mihajlovićem, videćemo...