REAL NIJE OSVOJIO MESTALJU: Nevilova Valensija ozbiljno namučila kralja! (VIDEO)

Krenulo je dobro po madridsku ekipu, ali na kraju mora da se zadovolji sa bodom

Savršenu priliku da iskoristi Barselonin kiks imao je Real Madrid na startu 2016. godine, ali je ekipa Rafe Beniteza ponovo podbacila, ovaj put protiv Valensije, koju od nedavno vodi Geri Nevil.

Utakmica 18. kola Primere završena je rezultatom 2:2.

Rival doduše nije bio nimalo naivan, ali primera radi, Real je mučeni Rajo na kraju prošle godine savladao rezultatom 10:2, pa su "materijal" dobili oni koji likuju da "kraljevići" mogu da igraju samo sa slabašnim protivnicima.

Krenulo je dobro po Real, na brilijantan način je izvedena akcija koju je lepo završio Benzema u 16. minutu.

"Slepi miševi" se nisu predavali, i u najnezgodnijem momentu u zaustavnom vremenu prvog poluvremena stigli su do izjednačenja, i to sa penala, koji je izveo Pareho.

U nastavku je pošlo još gore po Real.

U 68. minutu su ostali sa igračem manjem, jer je hrvatski fudbaler Mateo Kovačić u stilu Pepea brutalno startovao i zasluženo dobio crveni karton.

Geret Bejl je u 82.  uspeo da vrati Realu vođstvo, ali svega na na minut - Pako je postigao gol za konačan rezultat u 83. minutu.

Real je ostao treći sa četiri boda manje od Atletila koji je lider, Brsa je druga sa utakmicom manje, dok je Valensija na 10. mestu.