Još jednom je pokazala šta je fudbal izgubio (VIDEO)
13
2
Sada atraktivna manekenka, a nekada su Abigejl Rečford predviđali sjajnu fudbalsku karijeru
Preporučujemo
Nekada 3. teniser sveta napravio najveću senzaciju na početku godine, srušio jednog od najboljih na svetu
"Ostoja Mijailović je sa Aleksandrom Vučićem dao novac da Partizan ima budžet, nije mrak što je Željko otišao"
Abigejl Rečford je trenutno jedna od najsekspilinijih modela za kupaće kostime i donji veš, a svojevremeno je važila za veliki fudbalski talenat.
Rođena je u februaru 1992. godine i verovatno bi sada bila sjajna fudbalerka da nije morala da se povuče sa terena zbog problema sa astmom.
Na kraju se ispostavilo da je za nju sve dobro ispalo, iako mnogi smatraju da bi fudbal bio lepši sa Abigejl na terenu. S druge strane tu su i oni koji uživaju u njenim ''akcijama''. Poslednja je viđena tokom fotografisanja za jedan poznati magazin.
(Telegraf.rs)