Novajlija u ligi šokirao Dortmund u 90. minutu! (VIDEO)

Darmštat je u 90. minutu uspeo da dođe do izjednačenja i boda protiv Dortmunda

Fudbaleri Dortmunda napravili su i drugi vezani kiks u Bundesligi i već počinju da zaostaju za Bejernom, pošto su u poslednjoj utakmici 7. kola remizirali protiv Darmštata (2:2).

Novajlija u ligi je šokirao 80.000 navijača na Signal Iduna parku već u 17. minutu, kada je Heler doveo goste u vođstvo prelepim volejom posle dobro izvedene kontre, pa je Darmštat vodio na poluvremenu. Ipak, pravi šok je usledio tek na kraju meča, kada je delovalo da će Dortmund pobediti.

Uzvratila je Borusija reko Pjera Emenika Obemejanga, koji je postigao dva gola u razmaku od osam minuta posle sjajnih akcija igrača Tomasa Tuhela.

Obemejang je u 63. i 71. minutu pokazao ubilačke instikte pred protivničkim golom i sjajnim završnicama doveo je Borusiju u vođstvo.

Delovalo je da će Borusija doći do pobede, ali je u 90. minutu posle gužve u kaznenom prostoru Sulu zakucao loptu u mrežu Dormtunda, za pravi šok među 80.000 navijača domaće ekipe.