Sulejmani driblao Albance i postigao dva gola! (VIDEO)

Srpski fudbaler blistao u pobedi Jang Bojsa protiv šampiona

Miralem Sulejmani je ponovo "onaj stari"!

Srpski reprezentativac zablistao je u pobedi Jang Bojsa protiv šampiona Bazela sa dva vrlo efektna gola, i bio je najzaslužniji za trijumf tima iz Berna rezultatom 4:3.

Bivši fudbaler Herenvena, Ajaksa i Benfike postigao je prva dva gola za domaći tim, u 5. i 45. minutu, i oba su priča za sebe.

Nama se najviše dopao prvi, jer je srpski fudbaler u punom trku fantastičnim driblingom "izlomio" prvog čuvara, Albanca Talanta Džaku, a onda u nastavku akcije topovskim udarcem bukvalno uneo golmana Bazela iza gol linije!

I drugi pogodak, za 2:1, bio je pravo malo remek delo.

Sulejmani je majstorski umiro loptu grudima na četrdesetak metara od gola, iako je na leđima imao još jednog Albanca, Nasera Alijia. Brzim okretom u startu je pobegao igraču Bazela, koji ga je bezuspešno jurio, pa je na kraju mogao samo bespomoćno da "konstatuje" perfektan šut sa distance srpskog fudbalera.

Za domaće je, pored Sulejmanija, igrao i Milan Vilotić, dok je na drugoj strani u timu Bazela zaigrao Zdravko Kuzmanović.