Ljajiću golman Intera odbranio penal (VIDEO)

U Firenci bez golova između Fiorentine i tima iz Milana

Fiorentina i Inter odigrali su 0:0 u 33. kolu italijanskog fudbalskog prvenstva. Bliži pobedi bio je domaćin, ali srpski internacionalac Adem Ljajić nije iskoristio penal u 69. minutu. Golman "neroazura" Brazilac Žulio Sezar mu je odbranio. Tri minuta kasnije, trener Delio Rosi zamenio je Ljajića.

Da je dao gol, a domaćin tako pobedio, Fiorentina bi mogla da kaže da je obezbedila sebi opstanak. Ovako joj u preostalih pet kola predstoji grčevita borba.

Fiorentina 0 - 0 Inter Missed Penalty by Anatolly7

Tim iz Milana do kraja prvenstva mora da se bori za mesto koje vodi u Evropu, a sve je manje realno da to bude bar treće, koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Dejan Stanković ostao je na klupi Intera, dok je Matija Nastasić bio standardan u Fiorentininoj odbrani. Dobio je žuti karton u 45. minutu.

Fiorentina – Inter 0:0