Li Adi debitovao za Čukarički u Republici Srpskoj!

Brđani odigrali 1:1 protiv Radnika u Bijeljini

Fudbaleri Čukaričkog iskoristili su reprezentativnu pauzu kako bi otputovali u Bijeljinu i odigrali prijateljsko meč sa Radnikom koji je završen bez pobednika - 1:1 (0:0).

Trener Vladan Milojević poveo je kombinovan sastav na megdan premijerligašu BIH, a oba gola višena su u poslednjih 15. minuta. Galvao je doneo prednost Brđanima u 76. minutu, dok je Seratlić izjednačio u 90. minutu.

Golu Čuke prethodio je snažan šut Mehmedovića, o kom je Telegraf svojevremeno pisao. Golman je uspeo na kratko da odbije loptu, a Brazilac je, uz pomoć prečke, sproveo istu u mrežu. Seratlić je remi doneo sjajnim golom iz slobodnog udarca.

Vredi pomenuti da je za Čuku debitovao Li Adi, nekadašnji štoper Crvene zvezde. Ostavio je dobar utisak, a u 68. minutu je nagrađen aplauzom za odličan potez u odbrani kada je zaustavio Seratlića.