Pobede Voždovca i Pazara, bez golova pod reflektorima u Ivanjici!

Osmo kolo Superlige biće kompletirano sa tri preostala meča u nedelju

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Surdulici ekipu Radnika sa 3:1 (1:1) u osmom kolu Superlige Srbije.

Beogradski tim je do drugog trijumfa u prvenstvu došao najviše zahvaljujući Obijori Oditi, strelcu dva pogotka u 62. iz penala i 68. minutu.

Fudbaleri Radnika prethodno su došli u vođstvo preko Lazara Arsića u 20, a preokret gostiju najavio je Marko Adamović golom u 40. minutu.

Voždovac je ovom pobedom, prvom posle šest kola, pobegao iz donjeg doma tabele i trenutno se nalazi na sedmom mestu sa devet bodova, dok je Radnik na 15. poziciji sa šest.

Na meču u Ivanjici, gde su prvi put na stadionu zasijali reflektori, Javor i Radnički iz Niša odigrali su utakmicu bez golova.

Novi Pazar je na svom terenu savladao Rad, a jedini gol u ranoj fazi meča postigao je Radivojević.