Atletik Bilbao odoleo Barsi i osvojio Superkup Španije! (VIDEO)

Fudbaleri Atletika igrali su nerešeno sa Barselonom 1:1 u revanš meču Superkupa i tako osvojili trofej posle 30 godina

Fudbaleri Barselone nisu uspeli da dođu do petog trofeja u ovoj godini. Ne samo da nisu uspeli da nadoknade veliku prednost Atletik Bilbaa iz prvog meča Superkupa Španije (0:4) već na svom terenu nisu uspeli ni da savladaju Bilbao

Ovaj čovek je ponizio Barselonu i dao joj gol kakav niko nije! (VIDEO)

Atmosfera na Kamp Nou je posle pogotka Lionela Mesija u 43. minutu došla do granice usijanja jer su navijači očekivali da je to najava kanonade golova.

Međutim, u 56. minutu Đerar Pike je žustro napao pomoćnog arbitra, a sudija Karlos Velasko mu pokazao direktan crveni karton, što je prosto šokiralo štopera Barselone, a domaći tim ostavilo na cedilu.

Brojčano nadmoćniji Atletik je napadao a Aduric je u 74 minutu postigao gol za izjednačenje i osvajanje trofeja.

Igračima, ali i navijačima Barselone posle tog gola je bilo sasvim jasno da je sve rešeno, pa je sam finiš utakmice prošao u prilično laganom ritmu, ali i gotovo potpunoj tišini na tribinama.