Novi Korejac u dresu Mančestera? (VIDEO)
0
0
Mančester junajted traži pojačanje u Seltiku
Vezista škotskog vicešampiona Seltika Ki Sung Jeung mogao bi do kraja zimskog prelaznog roka da pojača Mančester junajted, pišu ostrvski mediji.
Ser Aleks Ferguson ima velikih kadrovskih problema u veznom redu koje je nedavno delimično rešio vraćanjem legende „đavola“ Pola Skolsa iz penzije i već neko vreme prati reprezentativca Južne Koreje.
Ki Sung Jeung je na 20 ovosezonskih nastupa za tim iz Glasgova postigao pet golova i zabeležio četiri asistencije, što nije promaklo iskusnom Škotu.
Ki je reprezentativac Južne Koreje za koju je odigrao 44 utakmice i postigao pet golova. Ukoliko dođe u Mančester pridružiće se doskorašnjem kapitenu iz nacionalnog tima, Park Đi Sungu koji je na Old Trafordu od 2005. godine.