Zvezdin dvojac za drugu pobedu Srbije nad Hrvatskom!
Luka Jović i Vukašin Jovanović bili su strelci u drugom prijateljskom meču omladinskih selekcija Srbije i Hrvatske
Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u prijateljskoj utakmici u Staroj Pazovi odgovarajuću selekciju Hrvatske 2:1.
Preporučujemo
PAVLOVIĆ: Mislim kako ćemo da dobijemo Zvezdu
Navijači Juventusa nisu mogli da čuju goru vest od ove!
To je druga pobeda srpskih omladinaca nad vršnjacima iz Hrvatske, nakon što su pre dva dana, takođe u Staroj Pazovi, slavili rezultatom 4:2.
Strelci na meču bili su Jovanović u 35. i Jović u 36. za Srbiju, a Šunjić u 90. minutu za Hrvatsku.
- Zadovoljan sam onim što su momci pokazali u dve utakmice. Danas smo videli napredak u organizaciji napada. Pristup fudbalera i odnos prema igri je ohrabrujući, uoči nastavka kvalifikacija za prvenstvo Evrope - rekao je srpski selektor Ivan Tomić.
Reprezentaciju Srbije od 25. do 31. marta u Holandiji očekuje učešće na završnom turniru kvalifikacija za prvenstvo Evrope, gde će joj, pored domaćina, rivali još biti selekcije Norveške i Švajcarske.
(Telegraf.rs/Tanjug)