Defanzivac Barselone besneo zbog izmene (VIDEO)

Dani Alveš nije mogao mirno da podnese to što ga je Luis Enrike sklonio sa terena protiv Sitija

Jasno je da nijedna fudbaler ne voli da bude izmenjen ni kada je prijateljski meč, a kamoli tokom osmine finale Lige šampiona. Otuda i ne čudi bes Danija Alveša na Etihadu kada ga je Luis Enrike izvukao sa terena.

Samo minut pošto je Gael Kliši zaradio crveni karton i ostavio Građane na cedilu protiv Barselone, španski trener je odlučio da ubaci Adrijana umesto Alveša verovatno zato što je Brazilac jedini imao žuti karton, te Enrike nije želeo da rizikuje.

Mesi promašio penal u 93. minutu, ali je zato tu Suarez! Dortmund ima čemu da se nada (VIDEO)

To se nije dopalo Alvešu, koji je tokom prvog poluvremena pogodio prečku, a ceh je platila kanta za vodu koja je stajala pored klupe Katalonaca. Svi su bili u šoku zbog ovakve reakcije desnog beka, pogotovo policajac koji se našao pored.

Podsetimo, Barselona je savladala Siti rezultatom 2:1, iako je Lionel Mesi promašio penal u 93. minutu.