Bajković odbranio penal: Lirs konačno pobedio! (VIDEO)

Bivši golman Zvezde uspeo je da odbranio penal, a ekipa Lirsa da trijumfuje u prvenstvu nakon višemesečnog posta

Lirs je konačno pobedio! Feneraš u belgijskom prvenstvu slavio je na gostovanju protiv Varegema sa 3-2, a trijumf je mogao da bude i ubedljiviji, jer su Boban Bajković i drugovi vodili i sa 3:0!

Dvostruki strelac za Lirs bio je Kasmi, koji je pogađao u 71. i 74. minutu, a u strelce se upisao i Velikonja iz jedanaesterca.

Treba istaći i velike zasluge Bobana Bajkovića za ovaj trijumf Lirsa,jer je u 60. minutu, pri rezultatu 1-0 odbranio penal Trajkovskom i tako sačuvao vođstvo svog tima.

Lirs je tako stigao do četvrte pobede od početka sezone i sada imaju 18 bodova na poslednjem mestu na tabeli. Pretposlednji Beveren ima 22 boda i meč manje.