Ovi kiksevi nisu trebali Romi i Interu (VIDEO)

Rimskom klubu je bodove "otkinuo" Palermo, a milanskom Empoli

Ovu subotu u italijanskoj Seriji A obeležili su kiksevi i prosipanje bodova Rome i Intera.

"Vučica" nije u najboljoj formi, što je dokazala remijem sa Palermom - 1:1. Sada je olakšala Juventusu da odmakne na vrhu tabele, ako očekivano pobedi Veronu u nedelju.

Na vrućem terenu na Siciliji domaćin je poveo već u drugom minutu preko Dibale i najavio osvajanje celog plena. Roma je u nastavku uspela da izjednači golom u 54. minutu, a precizan je bio Destro.

Rimski klub nije uspeo da preokrene rezultat, pa je na tabeli sa utakmicom više ostala dva boda iza vodećeg  Juventusa.

Srpski internacionalac u gostujućem sastavu Adem Ljajić bio je starter i igrao je do 80. minuta.

Fudbaleri Empolija i Intera igrali su bez golova (0:0), u prvoj utakmici 19. kola italijanske Serije A.

Tim Roberta Manćinija zaustavljen je u nastojanju da se priključi gornjem delu tabele, dok je Empoli osvojio važan bod u borbi za opstanak.

Manćini je svih devedeset minuta na terenu ostavio srpskog fudbalera Nemanju Vidića, a Zdravko Kuzmanović presedeo je na klupi za rezerve.