MITROVIĆ POSLE RUŠENJA ARSENALA: Da smo imali još 15 minuta, pobedili bismo (FOTO)

Srpski reprezentativac presrećan nakon prvenca u najelitnijem fudbalskom takmičenju

Često osporavan od strane belgijskih medija, ponekad i nepravedno ostavljen na klupi Anderlehta, srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović još jednom je ''zapušio usta'' kritičarima nakon gola u Londonu kojim je njegov tim stigao do 3:3 protiv Arsenala u Ligi šampiona.

Mitrović je u igru ušao na isteku sata igre kada je na semaforu stajalo 3:0 za domaći tim, ali je svojim prvencem u najelitnijem fudbalskom takmičenju dokazao da za njega mora biti mesta među prvih 11.

- Ovo je moj prvi gol u Ligi šampiona, osećaj je neverovatan. Međutim, moram da istaknem da smo igrali kao tim. Da je ostalo još možda 15-ak minuta, mislim da bi i pobedili. Ali, i ovako je dobro, ovo je za nas veliki bod. Imamo još dve utakmice u Ligi šampiona i pokušaćemo da ih dobijemo - rekao je srpski napadač nakon meča.

Anderleht posle četiri kola u grupi D zauzima treće mesto sa dva boda. Bodom više od turskog Galatasaraja s kojim će voditi borbu za mesto koje vodi u LE.