Pantićevu Kordobu dva minuta delilo od prve pobede u Primeri! (VIDEO)

Novajlije u ligi bile su jako blizu prva tri boda, ali ih je sprečio Baba u 88. minutu da dođu do nje

Fudbaleri Hetafea i Kordobe igrali su nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 7. kola španske Primere.

Domaćin je najavljivao sigurnu pobedu protiv novajlije u eliti i beg iz donjeg dela tabele, ali umalo nije ostao praznih ruku.

Kordoba je igrala čvrsto i organizovano, u završnici je povela i činilo se da iz predgrađa Madrida ide s celim plenom, ali je Hetafe ipak sprečio iznenađenje izjednačujućim golom dva minuta pre kraja susreta.

Hetafe je preuzeo 12. mesto, dok je Kordoba prva iznad opasne zone bez ijedne pobede, uz četiri remija i tri poraza.

U gostujućem timu ceo meč odigrao je mladi srpski reprezentativac Aleksandar Pantić.