Sosijedad zaustavio Valensijin trijumfalni niz! (VIDEO)

Posle četiri uzastopne pobede "slepi miševi" su morali da se zadovolje bodom na gostovanju u San Sebastijanu

Igrači Valensije nisu uspeli da nastave svoju pobedničku seriju, pošto su na neugodnom gostovanju Sosijedadu uspeli da osvoje samo bod, 1:1.

Četiri uzastopna trijumfa imali su igrači sa obale Sredozemnog mora, ali nisu uspeli da dođu do petog, iako su poveli golom Gila u 15. minutu.

Domaći tim koji nije u baš sjajnoj formi uspeo je da u 36. minutu dođe do izjednačenja i to preko bivšeg igrača "slepih miševa" Serhija Kanalesa.

Fudbaleri Almerije savladali su danas u La Korunji ekipu domaćeg Deportiva sa 1:0 i povratniku u Primeru naneli četvrti poraz ove sezone.

Nepredvidivi Andalužani šokirali su domaće navijače pogotkom u sudijskoj nadoknadi i probili se u sredinu tabele, dok je Deportivo ostao na korak od opasne zone sa četiri boda manje od današnjeg rivala.