Vujošević ugrožava bezbednost urednika Politike?
Udruženje sportskih novinara Srbije (UNS) je istaklo da Vujošević ima pravo da kritikuje novinare, ali da je činjenica da je Aleksandra Miletića u više navrata neargumentovano napadao na pres konferencijama
Trener Partizana, Duško Vujošević je na konferenciji za novinare u sredu, izjavio da je Aleksandar Miletić urednik sportske rubrike Politika, sa njim u sukobu od 2003. godine.
On je tvrdio da je Miletić bio u funkciji (nekadašnjeg generalnog sekretara FIBA) Bore Stankovića , koji je bio inicijator i lobista da se Partizanu oduzme trogodišnji ugovor za nastup u Evroligi.
Udruženje sportskih novinara Srbije (UNS) je istakao da Vujošević ima pravo da kritikuje novinare, ali da je "činjenica da je Miletića u više navrata neargumentovano napadao na pres konferencijama, kao novinara koji piše i deluje protiv Partizana".
- UNS strahuje da bi takve insinuacije mogle da ugroze bezbednost urednika 'Politike - zaključak je ovog saopštenja.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)