Jelena Janković dominirala u Kolumbiji!
Najbolja srpska teniserka bez većih problema savladala Gruzijku Sofiju Šapatavu sa 2:0 u setovima i plasirala se u četvrtfinale turnira
Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Bogoti pošto je u osmini finala savladala Gruzijku Sofiju Šapatavu sa 2:0 u setovima - 6:4, 6:3.
Preporučujemo
Vojvodina ima klince koji obećavaju! Ne dozvolite da njihova čarolija prestane
Da li je ova plavuša razlog zašto Atletiko igra sezonu iz snova? (VIDEO)
Bio je ovo prvi međusobni duel devete i 215. teniserke sveta, a Srpkinja je rutinski slavila nakon brejka u sedmom gemu prvog (4:3) i u petom (3:2) i devetom gemu drugog seta (6:3). Meč je trajao tačno 90 minuta.
U borbi za polufinale Janković čeka pobednicu susreta između Lare Aruabarene iz Španije i Argentinke Paule Ormaečee. Turnir u glavnom gradu Kolumbije igra se za nagradni fond od 250.000 dolara.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs/Tanjug)