The Weeknd nastavlja da bojktuje Gremi: Odbija da pošalje svoju muziku na razmatranje
Muzičar je dalje ljut što njegov prethodni ablum "Afrer Hours" nije razmatran za dobijanje prestižne nagrade
Kanadski pevač The Weeknd nastavio je da bojkotuje dodelu Gremi nagrada. Naime, muzički superstar je odlučio da ne šalje svoju muziku kako bi ušao u protokol za dobijanje prestižnog priznanja.
Naime, The Weeknd je i dalje ljut što je Akademija za snimanje nije u novembru razmatrala njegov albuma "After Hours"
Muzičar je tada negodovao kada je video nominacije gde njegovog albuma nema.
- Gramiji su i dalje korumpirani. Dugujete meni, mojim obožavateljima i transparentnosti u industriji ... - napisao je The Weeknd na Tviteru.
Pevač je sa svojim bojkotom nastavio i u martu, a pomenuo je takozvane "tajne odbore".
- Zbog tajnih komiteta, više neću dozvoliti svojoj izdavačkoj kući da preda moju muziku Gremijima - rekao je The Weeknd za "The New York Times", prenosi "Daily Mail".
Iako nije izbacio novi album, muzičar je objavio singl pod nazivom "Save Your Tears":
(Telegraf.rs)