Oglasila se besna udovica pevača iz DNK! Objavila sliku kluba: "Da li su pirotehniku i na drugim nastupima..."
Supruga stradalog pevača Andreja Gjorgjeskog iz grupe DNK, Natalija oglasila se ponovo na mrežama.
Naime, besna udovica Gjorgjeskog se obratila na društveim mrežama, gde je okačila sliku iz kluba u kojem je strado njen muž.
Ona je objavila sliku sa nekog nastupa od pre na kojem se vidi pirotehnika. S obzirom na to da je ministar policije Panče Toškovski, juče, na konferenciji za novinare saopštio da je u razgovoru sa članom benda DNK ustanovljeno da je pirotehniku obezbedio bend, ona je sada napisala:
- Da li su i na drugim nastupima izvođači donosili pirotehniku? - napisala je ona.
Inače, Natalija se juče oglasila i navela:
- Molim sve društvene medije da ne šire dezinformacije na društvenim medijima. Takođe tražim od javnih vlasti da pruže detaljan uvid u čitav tragični događaj.
- U ovom teškom vremenu za sve nas, JAVNO tražim od institucija i medija da poštuju, pre svega, našu privatnost.
- Lažne najave da je moj muž na kućnom lečenju i da je pirotehnika doneta od strane benda, molim vas NE ŠTITITE NIKOGA KO BI TREBALO DA BUDE IZA REŠETAKA!
(Telegraf.rs)