Andreana Čekić o aferi Lukasa i bivše kume Ane Sević: "Ima pravo da ćuti, možda su se dogovorili da..."

A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-montaža: Milena Đorđević, Telegraf.rs

Pevačica Andreana Čekić pojavila se sinoć na prvoj polufinalnoj večeri PZE, gde nije mogla da izbegne pitanje o svojoj bivšoj kumi Ani Sević.

Naime, poslednjih dana gotovo svi portali, ali i mreže bruje zbog izjave Ace Lukasa da je bio u nekoj vrsti romanse sa Anom Sević.

Ana je na snimanju Zvezda Granda vešto izbegla medijske ekipe, a novinari su sada o ovome pitali njenu bivšu kumu, Andreanu.

- Nisam u toku. Iskreno prvi put čujem od vas novinara. Mislim da Ana Sević ima pravo da ćuti, ona je poznata po tome što ćuti. Predivna je majka i prijatelj. Ima svoje znanje, u redu je sasvim ne komentarisati - rekla je Andreana, a potom dala svoj sud da li je kavaljerski bilo s Acine strane da iznosi takve stvari:

- Ja njega obožavam, valjda on zna zašto je to rekao. Neću da ulazim u to, možda su se dogovorili da to pričaju...- rekla je ona.

(Telegraf.rs)