Povredio se u Rusiji, tokom snimanja filma: Evo kakvu povredu je zadobio Miloš Biković, imao dve operacije

J. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić

Mladi i popularni glumac, Miloš Biković, koji osim Srbije karijeru gradi i u Rusiji, je zadobio povredu na snimanju filma, zbog koje je operisan.

Ova vest danas je iznenadila javnost, a kako se navodi, glumac je doživeo povredu u Rusiji, gde je podvrgnut intervenciji.

Navodi se da je Biković povredio koleno, zbog čega je imao čak dve operacije.

- Biković je povredio koleno. Povreda je bila kompleksna, desilo se sve krajem decembra - rekao je izvor i dodao:

- Imao je dve ozbiljne operacije, jedna se desila neposredno posle povrede, druga pre dve nedelje - istakao je izvor blizak glumcu.

Biković se vratio u Beograd i trenutno se oporavlja. Kako se navodi, glumac se trenutno oseća dobro, ali ga čeka dug oporavak.

- Operisan je u Rusiji, gde se i povredio na snimanju filma. Još traje oporavak i trajaće sigurno još mesec, dva. Miloš se dobro oseća, trenutno je u Beogradu. Najbliži su uz njega, a čim se oporavi nastaviće snimanja koja ima u Moskvi - istakao je izvor blizak glumcu.

(Telegraf.rs/Blic)