Pevačica doživela nezgodu pred snimanje emisije: "Uganula sam nogu, sada hodam kao pingvin!"

A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: TV Pink

Pevačica Tijana Milentijević doživela je nezgodu pred snimanje emisije „Zvezde Granda Specijal“ i povredila nogu.

Međutim, ona se kao profesionalac pojavila u visokim štiklama kao da se ništa nije dogodilo.

Tijana je sve vreme sedela doterana i nasmejana, a voditelj je otkrio kakav je peh doživela.

- Samo da kažem možda će ona sad malo da šepa na jednu nožicu, ali da kažemo da si slomila prst? - pitao je voditelj, a Tijana je otkrila šta se zapravo dogodilo:

- Uganula sam. Saplela sam se o svoje pantalone, inače sam tako smotana (smeh) i uganula sam prst, ali se nadam da ću izneti ovo kako treba.

- Ako gledaoci vide da se čudno njišeš, to je zbog prstića- našalila se Vesna Milanović, a pevačica je sa osmehom dobacila:

- Kao pingvin!

Ipak, gotovo da niko ne bi pomislio da je Tijana na scenu izašla sa povređenom nogom budući da je nastup iznela muški.

Podsetimo, Tijana Em je za Grand progovorila o novom dečku i njihovom zajedničkom životu.

- Bili smo najbolji drugari pet godina. Sad smo zajedno godinu dana, radimo zajedno i živimo zajedno. Skroz se poznajemo apsolutno, ne odvajamo se. To me je uvek tata učio "Prvo neka ti bude najbolji drug, a onda može i partner" - rekla je pevačica.

(Telegraf.rs/Grand)