Darko Lazić više nema nijedan porok, pa otkrio nove detalje o odnosu sa Kaćom: "Sve rado zapostavim zbog..."
Folker Darko Lazić održao je sinoć, posle mnogo vremena, nastup u Beogradu u restoranu Nacionalna klasa, a pred početak samog nastupa proćaskao je sa pripadnicima "sedme sile" i otkrio da više nema nijedan porok.
Na samom početku, s obzirom na to da je na nastup došao sa svojom suprugom Kaćom, pitali smo ga ko čuva ćerkicu.
- Bebu čuva Katarinina majka, ja sam nikad bolje, nikad raspoloženije, nikad normalnije. U 2025. godinu sam ušao jako spreman, otvorila mi je oči lepo, po mojoj nekoj proceni nije moglo bolje da bude. Dobio sam treće dete, sve znam - rekao nam je Lazić na početku.
Lazić je potom otkrio da Kaću ne pušta samu da izlazi u provod, ali da mu je drago što se sinoć pojavila.
- Ja ne puštam nju samu u provod, ona nije dugo izlazila, ali ovo je lepo mesto, zašto da ne izađemo tu. Volim da se provedemo zajedno. Ja sam romantičan, neću zaboraviti 14. februar - Dan zaljubljenih - rekao je Darko.
Na njegove nastupe uglavnom dolaze pripadnice lepšeg pola, a na tu konstataciju, Lazić se našalio:
- Katarina, kad ideš kući. To je moja publika, ja se malo šalim, volim šalu - kazao je on.
Nemam pojma šta se dešava na estradi, dosta vremena provodim kući sa Kaćom i bebom. Ne znam ni da počinje Pesma za Evroviziju - rekao je on.
Darko neko vreme nije objavljivao slike sa Kaćom, pa su mnogi pomislili da je njihov brak na klimavim nogama. Pre par dana je objavio sliku sa Kaćom iz bračnog kreveta, a sad kaže da je kod njih sve u najboljem redu.
- Toliko uživamo, mi se uvek šalimo, ljudi dosta pišu, volimo i mi da objavimo nešto tako. Dosta vremena posvećujemo Srni, kao i Alekseju i Lorena. To mi je toplina, sve ostalo rado zapostavim zbog toga.
Lazić je prokomentarisao i veridbu svoje koleginice Milice Todorović, i poželeo joj sve najbolje.
- Čuo sam i čestitao sam joj, mi smo jako dobri. Hvala Bogu i treba, to su lepe stvari. Nisam ja bračni savetnik, tako da je bolje da ne savetujem ja - rekao je on.
(Telegraf.rs)