Šaulići slave prinovu u porodici: Tati Mihajlu cepali majicu, Zorica se latila mikrofona, a Kemiš zasvirao
41
1
J. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Instagram/mira_jovanovicc
Sin legendarnog pevača Šabana Šaulića, Mihajlo, i njegova supruga Marina dobili su naslednika, što je razveselilo celu porodicu.
Dečak je dobio ime Matija, a dok se majka oporavlja od porođaja, ponosni otac Mihajlo je napravio slavlje za bližnje.
Preporučujemo
Čuvena srpska glumica otkrila da ima rak
Milena o braku sa 30 godina starijim glumcem iz Hrvatske, zbog nje doneo OVU odluku: "Odlučila sam da verujem"
Na društvenim mrežama osvanuli su snimci sa proslave, Šauliću su cepali majicu, kako običaji nalažu, a među najveselijima bila je ponosna tetka, Ilda.
Na proslavu su došli i brojni estradni pevači, koji su podelili snimke sa slavlja.
Harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš je čak i zasvirao, dok se njegova lepša polovina Zorica Brunclik latila mikrofona i napravila feštu.
(Telegraf.rs)