Jovana se pohvalila da je dobila na sudu, a dekolte za ročište "ubija": Evo u kakvom stajlingu se pojavila
1
6
![E. J.](https://xdn.tf.rs/default/avatar-30.jpg)
E. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Voditeljka je podelila lepu vest
Jovana Jeremić / Printskrin: RTV Pink
Jovana Jeremić pohvalila se da je na sudu dobila tužbu koju je protiv nje podnela nekadašnja rijaliti učesnica Zerina Hećo.
Preporučujemo
Gagi stigao da bude uz ćerku, odmah za njim došla i ona! Luna od jutros ne izlazi iz stana, roletne spuštene
Gagi Đogani očajan zbog Lune, evo šta nam je rekao na ivici suza: "Nismo dobro, nema objašnjenja!"
- Pobeda, oslobađajuća krivična. Neke pojave samo sud rešava. Nikada neću dozvoiliti da se kači na moje ime. Moje ime je moja firma i lični brend. Ja biram sa kim ratujem i to kod mene mora da se zasluži - napisala je Jovana na Instagramu.
Ona je za ročište odabrala odelo, ali ispod sakoa je nosila izuzetno dekoltiranu majčicu koja je maksimalno istakla njeno poprsje.
(Telegraf.rs)