Voditeljka Jutarnjeg na RTS-u iznenadila smelim izdanjem: Crvena uska haljinica i karneri oko dekoltea

Ivana se ujedno i pohvalila svojim pratiocima na Instagramu da je uskoro očekuje u mala pauza od TV ekrana

Printskrin: RTS

Ivana Milenković, voditeljka Jutarnjeg programa na Javnom servisu jedna je od najomiljenijih TV lica uz koje se Srbija budi gotovo svako jutro.

Ona svakodnevno oduševljava publiku svojim smernim kreacijama u kojima svakako zrači određenom dozom seksepila.

Ivana se jutros u programu koji vodi pojavila u kratkoj crvenoj haljinici, sa karnerima oko dekoltea, a koja je isticala njenu savršenu figuru.

Naravno, u prvom planu bile su njene savršene noge, ali je mnogima i njen blistavi osmeh i prirodna lepota kojo zrači.

Ivana se ujedno i pohvalila svojim pratiocima na Instagramu da je uskoro očekuje u mala pauza od TV ekrana.

- Još uvek ovako, a za koji dan: vacation mode ON - napisala je ona.

"Koliko si nestvarano lepa i mila", "Ma kakva dama, toliko zračiš", "Ivanica prelepa", samo su neki od komentara ispod njene objave.

Video: Snimali smo Jovanu Jeremić dok se sprema za sastanak s Putinom: Pokazala je ful veš koji je obukla

(Telegraf.rs)