Ćerka Ivana Ivanovića napunila 18 godina! Prava je lepotica, a za tatu će zauvek ostati "njegova ćuftica"
Ivanović je objavio Stašinu fotografiju nastalu u momentu kada je poželela rođendansku želju i oduvala svećice na torti
Starija ćerka voditelja Ivana Ivanovića, Staša Ivanović, danas, 9. februara, slavi 18. rođednan, a voditelj se emotivnom porukom obratio svojoj naslednici koja zvanično "nije više dete".
Voditelj je na svom Instagram profilu objavio Stašinu fotografiju koja je nastala u momentu kada je poželela želju i oduvala svećice u broju 18, na rođendanskoj torti. Slatka poslastica bila je zelena, ukrašena srculencima u raznim nijansama roze boje.
Iako je Ivanova naslednica sada "velika", Staša će zauvek ostati, kako je napisao, njegova ćuftica.
- Juče se završilo jedno detinjstvo. Moja ćuftica sada je odrasla osoba, ali će za mene zauvek ostati moja čuftica. Srećno, bebo - poručio je Ivanović i raznžio sve.
Inače, mnogi kažu da Staša fizički veoma liči na svog oca, a baš kao i on zavolela je scenu, ali na drugačiji način, kroz ples i balet.
Ivanovićeva naslednica deo je ansambla "Bitef teatra" a u komadu "Sofia" tumačila je jednu od uloga.
Podsetimo, voditelj je naslednicom izuzetno blizak, a kako je isticao u intervjuima, zajedno su proputovali svet i jedno drugom su najbolje društvo.
- Staša i ja imamo super odnos oduvek. Neki onako drugarski da, ali zna se da sam joj ja prvi među jednakima, da je ipak moja poslednja, i ja to volim. Forsiramo iskrenost i prijateljstvo kao osnovu - rekao je Ivan.
Pored Staše, koju je dobio iz prvog braka sa Zoricom Trivić, Ianović ima i ćerkicu Lolu, koja uskoro puni godinu dana i koju je dobio sa partnerkom Anjom Petrović.
(Telegraf.rs)