Jedan učesnik Parova je protiv Milijaninog i Milojkovog braka i poručuje: Neću dozvoliti da se ovaj čovek oženi!

- Ona ne brine o njegovom zdravlju, odmah mi je pao na pamet predbračni ugovor - pobunio se besno takmičar Parova

Printskrin: TV Happy

Milijana Bogdanović i Milojko Božić ne prestaju da privlače pažnju ni posle ulaska u "Parove", ali je njihovoj ljubavi jedan učesnik rešio da stane na put.

Ivan Marinković je izjavio kako mu je jasno šta Milijana pokušava, te da neće dozvoliti njihovo venčanje.

- Ona je u pauzi jela jabuku, on joj je prišao i rekao da ga bole leđa. Tražio joj je jabuku, a kaže mu "ne možeš za stolom". Ja mu donesem jabuku, neko je nešto rekao, a onda mu je odgovorila: "Ćuti i jedi jabuku". Ja ne verujem šta se dešava - izjavio je Ivan tvrdeći kako je Milijanu prozreo.

Ivan Marinković/ Foto: Printskrin/Parovi TV HAPPY

- Ona ne brine o njegovom zdravlju, odmah mi je pao na pamet predbračni ugovor, jedva čeka taj famozni 7. septembar, a po difoltu njoj pripada deo imovine. Ja neću dozvoliti da se ovaj čovek oženi, ova devojka nije normalna. Sad sklapam kockice. Imala je jednog, dvojicu, trojicu matoraca i našla ovog koji će sve da joj prepiše - dodao je besno.

Milijana i Milojko/ Printskrin: TV Happy

VIDEO: Milojko i Milijana pred ulazak u Parove: Imaćemo seks jer hoćemo bebu

(Telegraf.rs)