Osman Karić se javno obratio Željku i Milici Mitrović, hitno reagovao: "Voljeno biće je preminulo! Želim da.."
Aktuelnom učesniku "Elite", Stefanu Kariću, sinoć je saopštena tužna vest, koja ga je potpuno zatekla i slomila.
Uginuo je njegov kućni ljubimac As, za kog je bio veoma vezan.
Javnost je o tome prvo obavestio Stefanov otac, Osman Karić, koji se oprostio tužnom porukom.
- Sa tobom odlazi i deo mene, zauvek ćeš biti u mom srcu da tečeš kroz vene. Dao sam ti ime As, ti si bio tu da me nekad jedini razumeš, u tebi tražio sam od problema spas. Delili smo nekad i koricu hleba, sada leti druže moj do zvezda i neba. Bog je tako rekao, valjda tako treba. Nek ti je večna slava As moj! - napisao je Osman na društvenoj mreži Instagram.
Stefan nije mogao da se pomiri sa informacijom, pa je šetao imanjem i govorio:
- Koji pakao. sad kad dođem kući a njega nema. On je bio naš kućni pas, uvek je bio uz majku - govorio je Stefan Karić kroz suze.
Osman se potom još jednom oglasio i zahvalio članovima produkcije što su Stefanu preneli informaciju.
- Ovim putem želim da se zahvalim Pink produkciji, kao i Velikom šefu i šefici što su mi izašli u susret i obavestili Stefana u vezi njegovog psa, samim tim i voljenog bića, koje je tokom jučerašnje noći preminulo. Veliko hvala - napisao je sinoć Osman Karić.
(Telegraf.rs)