Slobine stvari ipak završile u kanti! Prodate za 2 sata, sve kupio jedan čovek! Kija otkrila: "Žao mi je..."
9
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Antonio Ahel/ATAImages, Printskrin: Telegraf TV, Instagram/kijakockar
Mnoge je iznenadila današnja vest da pobednica "Zadruge 1", Kristina Kija Kockar, prodaje stare stvari njenog supruga, pevača Slobe Radanovića.
Ukoliko ih neko kupi, sve što zaradi izjavila je da će dati u humanitarne svrhe.
Nisu prošla ni puna dva sata, a jedan čovek je rešio sve da kupi. Kija je o tome brzo obavestila pratioce.
- Jedan čovek iz Austrije, koji želi da ostane anoniman, se javio i rekao je da je inače u fazi prikupljanja pomoći za naše ljude i da će rado spremiti i odneti kad dođe sve što treba na Onkologiju. Divan čovek - napisala je Kija, pa dodala da će stvari ipak završiti u kanti.
Foto: Instagram/kijakockar
- Stvari mu ne trebaju, tako da kanta. Žao mi je, nema više ništa na raspolaganju. Srećan utorak - poručila je Kija Kockar.
(Telegraf.rs)