On je grli, a ona u provokativnoj haljini: Isplivala fotka Ene Čolić i Bore usred priče o razvodu sa Kemezovom

A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-kolaž: L.L./M.M./ATAImages

Vest o razvodu popularnog rijaliti para Milice Kemez i Bore Santane nakon samo devet meseci braka uzdrmala je javnost.

Par se, navodno, trenutno nalazi u krizi i odlučio je da živi razdvojeno neko vreme. Milica je izjavila da ne zna kako će se njihov odnos dalje razvijati, te će pustiti vreme da pokaže šta će doneti.

Nakon što se pojavila na prestoničkom događaju, Kemezova je izjavila da ne želi da komentariše rijaliti učesnicu Enu Čolić, nakon što je pročitala u Borinom telefonu loše stvari koje je Čolićeva govorila o njoj.

Međutim, ubrzo je na društvenim mrežama osvanula slika na kojoj se vide Bora Santana i Ena Čolić, a njeni fanovi ostali su šokirani.

Ena je na slici bila u provokativnoj haljini i grlila Santanu dok je on držao mikrofon, što je izazvalo dodatne spekulacije o njihovoj povezanosti.

Inače, Kemezova se sinoć pojavila na jednom prestoničkom dođajaju i tom prilikom je govorila o aktuelnim rijaliti učesnicima, a između ostalog se dotakla i Ene Čolić. Voditeljka nije bila raspoložena da komentariše Čolićevu, posebno nakon poruka koje je videla u Borinom telefonu.

- Enu ne bih komentarisala, prevazišla sam ja te momente gde komentarišem takve persone. Ona je za mene rijaliti učesnik i to je to. Sad ja nju nešto da komentarišem pa da se posle zakači... Ona je o meni govorila dosta loših stvari, to sam pročitala kada sam uzela Borin telefon... - rekla je Milica sinoć.

Kako je kratko otkrila, nisu se razveli, a ona se iselila iz stana koji su zajedno sređivali.

- Nismo se razveli, rastali smo se. Posvađali smo se, ja trenutno živim kod prijateljice. Ne znam da li ćemo popričati, ne znam šta će biti, svakako o detaljima neću pričati - rekla je kratko Milica.

(Telegraf.rs)