Poznati časopis na udaru zbog izgleda Nikol Kidman: "Izgleda tako jeftino, loše fotošopirano"

Glumica je pozirala odevena u oskudni Miu Miu kompletić, što je takođe zasmetalo mnogima

Foto: Tanjug/AP

Slavna glumica Nikol Kidman osvanula je na naslovnoj strani časopisa Vanity Fair, ali su reakcije prilično podeljene zbog preterane upotrebe Fotošopa.

Naime, Nikol je odevena u oskudni Miu Miu kompletić koji izgleda poput školske uniforme, a mnogima je to zasmetalo jer, prema njihovom mišljenju, nije u skladu sa glumičinim godinama.

Kidmanova, koja će uskoro napuniti 55 godina, na spornoj fotografiji deluje barem 20 godina mlađe, pa je ponovo pokrenuta debata o preteranom koriščenju Fotošopa.

"Koji je smisao ove fotografije? Ona je uvek predivna, ali ovo izgleda jako jeftino. Ona je elegantna i ima ukusa, ali ove fotografije to nisu. Zaslužila je bolje od ovoga", glasio je jedan od komentara obožavaoca.

"Ovo je tako loše fotošopirano", "Zašto ste joj to učinili?", "Dodali su malo Nikol Kidman u puno Fotošopa", "Apsolutno jezivo",  komentarisali su drugi.

(Telegraf.rs)