Nelu Bijanić publika izbacila sa Farme
0
4
Iako je pobedila u kvizu znanja Nela Bijanić mora da napusti imanje u Lisovićima jer nije osvojila dovoljan broj glasova publike
Posle Mice Trofrtaljke, koja je zbog zdravstvenih razloga napustila imanje, u Lisovićima je još jedan farmer manje.
Preporučujemo
JELENA GOLUBOVIĆ: Isidora Bjelica je izmislila tumor zbog para, lopov jedan!
Goga htela u manastir, ratari je sprečili (FOTO)
Pevačica Nela Bijanić večeras je morala da se oprosti od daljeg učešća u rijalitiju „Farma" jer nije osvojila dovoljan broj glasova publike. Marko Vanila je imao 77, 65 odsto glasova, a Nela i posle dupliranja svega 22,35.
Iako je u areni pobedila u kvizu znanja pobedila Marka Vanilu, čak ni dupliran broj pristiglih glasova nije bio dovoljan da joj obezbedi pobedu u duelu i dalji o(p)stanak u "Farmi".
Ona je morala da se oprsti od daljeg učešća. Nela je izjavila da joj i nije žao što ispada jer je želela da ide kući, nejasno je samo zato je morala onda da se muči i uči.
(Telegraf.rs)