Ezel pušten iz pritvora, braniće se sa slobode!
0
3
Nakon 72 sata provedenih u pritvoru, turski glumac pušten je na slobodu, dok je prema savetu advokata odbio da daje izjave
Turski glumac i zavodnik Kenan Imirzalioglu, kod nas poznatiji kao Ezel, pušten je da se brani sa slobode, nakon što je u pritvoru proveo 72 sata.
Preporučujemo
HIT FOTKA: Ovako su pre 23 godine izgledali Ceca, Keba, Mira Škorić i Bekuta! (FOTO)
HEPI KONTEST: Poznati se takmičili u točenju piva i prikupljali novac u humanitarne svrhe! (FOTO) (VIDEO)
Glumac je uhapšen tokom nedavne racije u turskim gradovima Istambulu, Ankari, Bodrumu i Kušadasiju, gde je bilo uhapšeno i još tridesetak osoba, od kojih su nekoliko bile Kenanove kolege.
Pri izlasku iz pritvora, gde je proveo čitavih 72 sata, glumac je novinarima dobacio da nema veze sa drogom, i da se poslednjeg poroka, nikotina, otarasio još pre godinu dana.
Kenan, po savetu advokata, nije želeo da daje izjave za medije, dok je nedavno u policiji izjavio da je od svog "dilera" u stvari kupovao semenke i kikiriki, a ne kokain.
(J. J./Blic)