Robi Vilijams osniva sajt za online igranje pokera
0
0
Pevač je izazvao burne reakcije javnosti u Velikoj Britaniji zbog pokretanja sajta za zabavu
Pevač Robi Vilijams planira da za nekoliko meseci lansira sajt za online igranje pokera. Ova pevačeva namera izazvala je burne reakcije javnosti u Velikoj Britaniji, a nekoliko udruženja za borbu protiv zavisnosti od kockanja javno su osudili ovaj plan.
Preporučujemo
Ko je bio otac Željka Mitrovića? Prema njegovoj tužnoj sudbini snimljen je čuveni domaći film
Jedini čovek sa Terzine strane koji se pojavio na Barbarinom rođendanu: Milica prihvatila da on dođe zbog...
- Koristi sopstvenu popularnost da bi zaradio novac na ljudima koji imaju ozbiljan problem, što je potpuno neljudski. Dobijeni novac trebalo bi da prosledi ustanovama za lečenje od zavisnosti- izjavili su čelnici ovih udruženja.
Oglasio se i Vilijams koji kaže da ne vidi ništa loše u pokretanju sajta čiji je jedini cilj zabava, a ne zarada, prenosi Dejli Mejl.
(Telegraf.rs)