ŠOK: Pevačica "Lambade" pronađena mrtva u zapaljenom automobilu!
0
4
Telo pevačice čuvenog hita iz osamdesetih pronađeno je blizu njenog doma u mestu Sankvarema, u brazilskoj državi Rio De Žaneiro
Loalva Braz, pevačica čuvenog hita "Lambada" iz 1989. godine, pronađena je mrtva u zapaljenom automobilu, piše BBC. Lokalna policija je potvrdila da je u pitanju ona, ali nije poznato na koji način je ona izgubila život. Telove Brazove (63) pronađeno je blizu njenog doma u mestu Sankvarema, u brazilskoj državi Rio De Žaneiro.
Preporučujemo
INTERVJU, EMIR KUSTURICA: Pravim pauzu u pravljenju filmova na srpskom, u toj trci nemam šta da tražim (VIDEO) (FOTO)
A, SAD ADIO... Sahranjen Miki Jevremović: Na večni počinak ispraćen uz gitaru i pesmu (VIDEO) (FOTO)
Da podsetimo, hit "Lambada" je krajem osamdesetih izvela francuska grupa "Kaoma", a ovu pesmu je na portugalskom pevala Brazova.
Podsetimo se pesme "Lambada", koju je otpevala pevačica Loalva Braz:
(Telegraf,rs/BBC)