Korisnici širom sveta prijavljuju da je pao Facebook

Ne postoji mogućnost da objave bilo kakav sadržaj

Foto: Tanjug/AP

Društvena mreža Facebook ponovo je pala tokom večerašnjih sati u nekim delovima sveta. Hiljade korisnika ima problem sa korišćenjem Fejsbuka, uglavnom u SAD.

U Srbiji neki imaju problema sa Messenger-om.

Korisnici prijavljuju probleme sa porukama i kažu da ne postoji mogućnost da objave bilo kakav sadržaj, a prema sajtu DownDetector sve više ljudi prijavljuje slične probleme.

DownDetector naveo je da je bilo 1.838 izveštaja o problemima sa Facebook-om u 11.54 sati po istočnom američkom vremenu, preneli su američki mediji.

Do podneva broj onih koji su imali probleme narastao je na 2.382.

Većina problema - 62 odsto, prijavljeno je na Facebook-ovom sajtu, dok je 22 odsto bilo u aplikaciji, a 19 procenata oko objavljivanja sadržaja na toj platformi.

Video: Najveći pad Fejsbuka u istoriji: Sve o apokalipsi na društvenim mrežama i koliko je para izgubljeno

(Telegraf.rs)