Zukorlić: Predstoji nam dijalog i pomirenje
Narodni poslanik Bošnjačke demokratske zajednice Sandžaka Muamer Zukorlić prisustvovao je danas u Memorijalnom centru u Potočarima komemoraciji povodom 22. godišnjice od zločina u Srebrenici i tom prilikom poručio da svim narodima sa ovih prostora predstoji otvaranje nove strance dijaloga i pomirenja.
Završne konsultacije o Vladi, obezbeđena podrška za Anu Brnabić
- Ono što se desilo u Srebrenici 1995. godine bilo je kulminacija raznih oblika mržnje i antagonizama proteklih 100 godina. Svima nama, Bošnjacima, Srbima, Hrvatima, Albancima i svima ostalima predstoji da otvorimo stranicu dijaloga i pomirenja - rekao je Zukorlić.
Za to su nam, kazao je, potrebni ljudi sa čvrstim načelima koji su kadri da sagledaju istinu, da odlučno kažu ''ne'' mržnji i zločinima, da priznaju sve što se desilo, da svim kapacitetima osude zlo i da ne ignoriraju zločin i genocid za bolju budućnost, rekao je Zukorlić, koji je i pedsednik parlamentarnog Odbora za nauku i obrazovanje.
(Telegraf.rs / Tanjug)
Video: Vučić: Ogromno interesovanje mladih za stambene kredite, do 15 sati 1.167 prijava
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Wien
Pa sto ne dodje u Bratunac i to isto ne izjavi...?!?!?!
Podelite komentar
Marijana Bakov
Srebrenice ne bi bilo , da se nije desio Bratunac i Kravice.E kad Zuko priznas to pocecu da ti verujem a do tad.....
Podelite komentar
Šumadinac
Neće biti pomirenja oni (MUSLIMANI) teraju po svome a naše zrtve ne pominju zato svako svojim putem!!!
Podelite komentar