SLUŽBENI AUTOMOBILI: Za ministarstva čak 2.965 vozila!

Podaci koji su dosad dostavljeni vladinoj Komisiji za odobravanje automobila pokazuju da je samo po ministarstvima i raznim agencijama bilo raspoređeno čak 2.965 službenih vozila.

Ova komisija dala je nalog svim korisnicima da dostave detaljne podatke o svom voznom parku, kao i o troškovima popravke, registracije i benzina. Kako saznajemo, osim dvadesetak vozila koji su u prvoj turi stavljeni na raspolaganje nezavisnim institucijama i pravosuđu, Komisija je na poslednjoj sednici  odobrila da još 200 vozila mogu da koriste inspekcijske službe.

(Telegraf.rs)

Video: Joana Paraskevopulu nastupila u Bitef teatru sa predstavom "Mos"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • cica Draza

    24. jun 2014 | 10:30

    Ma malo vam je to. Predjite na helikoptere auto je prevazidjen. Platicemo mi sve

  • Sashakv

    24. jun 2014 | 12:02

    Najgore što se o ovim stvarima piše i priča dva dana,onda se to zaboravi,a oni i dalje teraju po svome!

  • Rey

    24. jun 2014 | 12:09

    Opet da napomenem Australija samo malo bogatija od Srbije nemá ni 30 vozila iz ovog teksta vidim da je ustvari stotinak puta Srbija bogatija od Austrálie.