NELJUDSKI: Psa kome su petardu ubacili u usta monstrumi i ranije zlostavljali!
Rendgentski snimak lobanje psa Miška iz Galižane, koji je morao da bude uspavan jer mu je neko ubacio petardu u usta i naneo stravične povrede, pokazala je da je pas i ranije bio zlostavljan, pošto su uočena dva metka ispaljena iz vazdušne puške.
- Napravili smo mu rendgen lobanje da vidimo povrede koje je petarda nanelu psu, a slučajnim nalazom smo utvrdili da je imao i dva metka u vratu i glavi i to od vazdušne puške jer se jasno vidi sačma. Dakle, petarde su bile poslednje, ali očito ne i prve posledice nečijeg iživljavanja. Miško stvarno nije imao lagan život i sada tek postaje jasno da je i ranije svašta doživeo - ispričao je za "Glas Istre" veterinar Stjepan Kočar.
Osmogodišnji pas Miško je bio mešanac nemačkog ovčara, a njegova vlasnica bila je 89-godišnja starica iz Galižane.
Policija i dalje traga za nepoznatom osobom koja je u nedelju u Galižani nesrećnoj životinji ubacili petardu u usta.
(Telegraf.rs / Izvor: Index.hr)
Video: Mihajlović: Rad na operi "Lovci bisera" Žorža Bizea je bio veliki izazov
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
nislija
Nabio bi mi pedardu u dupe
Podelite komentar