![Otac Zorana Marjanovića, Aleksandar Vučić Otac Zorana Marjanovića, Aleksandar Vučić](https://xdn.tf.rs/2016/04/21/Otac-Zorana-Marjanovica-Aleksandar-Vucic-670x447.jpg)
OTAC ZORANA MARJANOVIĆA PROGOVORIO: Evo šta je rekao o najavi ALEKSANDRA VUČIĆA da će UBICA USKORO BITI UHAPŠEN!
Vladimir Marjanovic, svekar monstruozno ubijene pevačice Granda Jelene Marjanović, u telefonskom razgovoru za "Telegraf" kaže da ne želi da komentariše najavu o hapšenju snajkinog ubice, već da će o svemu pričati kasnije.
Marjanović je naveo da ne znaju ništa novo, kao i da ne zna ko je bacio ljagu na njegovu porodicu.
- Kakav bih bio, pobogu? Nista nemam da izjavim, nista - kazao je isprva Vladimir na pitanje sta ima novo i kako su.
![Foto: Telegraf](http://xdn.tf.rs/2016/04/19/jelena-krsmanovic-foto-telegraf-3.jpg)
Ipak, na pitanje kako komentarišu najavu premijera da će ubica biti uhapšen vrlo brzo i da li očekuju da će se sutuacjja okrenuti u njihovu korist doslovce je rekao:
- To vi bolje znate. Ja ne znam, i ne znam ko nam je nabacio ljagu. O tom potom - rekao je Vladimir Marjanović.
STEŽE SE OBRUČ: Stefanović najavio hapšenje Jeleninog ubice!
Inače, Marjanovići danas bukvalno ne izlaze iz kuće. U par navrata Vladimir je promolio glavu kroz kapiju, ali, čim je video u velikom broju okupljene novinare, pobegao je.
A, kada su novinari prišli kapiji i pitali da prokomentariše izjavu premijera, besno je rekao "Super ako je premijer najavio. To nam je jedina nada", kaže reporter "Telegrafa" koji se i danas nalazi u Borči.
(Telegraf.rs)
Video: Odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Magda
Nadam se da će pravda biti uskoro zadovoljena, ovakav zločin nikako ne sme ostati u senci.
Podelite komentar
Baltazar
100% ubica neko iz familije
Podelite komentar
Dragana
Ovaj slucaj je pod lupom javnosti, policija mu je posvetila punu paznju, i nadam se, da je nasla pravog pocinioca krivicnog dela!
Podelite komentar