Vozači, oprezno!
Zbog kiše koja od noćas pada u većem delu zemlje, mnoge saobraćajnice su vlažne, pa JP "Putevi Srbije" vozačima savetuju opreznu vožnju. Na vlažnim kolovozima je, zbog niskih temperatura u jutarnjim i večernjim satima, moguća i poledica, pa se apeluje na vozače da prilagode brzinu kretanja. Ako krećete na put, ne zaboravite zimsku opremu i lance.
Na teritoriji Vranja, Valjeva, Novog Pazara, Užica, Niša, Kruševca, Kolubare i Kosova ima snega u raskvašenom stanju, ali su putevi prohodni. Pojedine saobraćajnice planinskim predelima su teže prohodne zbog magle i snega, pa tu vozači moraju biti posebno oprezni.
Prilazi nekim graničnim prelazima takođe su vlažni. Snežni pokrivač, visine između 5 i 10 centimetara, pokriva jedino prilaze granicama sa Bugarskom i Crnom Gorom.
Video: Mihajlović: Rad na operi "Lovci bisera" Žorža Bizea je bio veliki izazov
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.