(UZNEMIRUJUĆI SNIMCI): Ko ima slabo srce neka ne gleda zverska ubistva u Ukrajini!
Na internet stranici Jutjub pojavili su se uznemirujući snimci zverskog ubijanja ljudi od oružanih snaga Ukrajine u Marijupolju!
Optužbe da su ukrajinske snage juče, na Dan pobede protiv fašizma pucale na civile u Marijupolju, dobile su i video potvrdu.
Na snimku koji možete videti, čovek u odelu pokazuje neku legitimaciju podignutu visoko, međutim čuje se pucanj i mladić pored njega pada pogođen.
Čovek sa legitimacijom se okreće, reklo bi se da je i on u tom trenutku ranjen, ali se srušio nakon nekoliko koraka.
Nakon toga grupša civila kreće ulicom, a prvi među njima koji podiže stolicu pada pogođen nakon pucnja. Rešetanje se nastavlja i na betonu se našao još jedan mladić u lokvi krvi. Na video snimku jasno se vidi da je pogođen u glavu i da leži nepomično.
(Telegraf.rs)
Video: Haos u skupštini
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Pazarac
Mnogo me podsecaju na nase snimke. Sada su opasni za srce a tada nisu bili. Da se nikada i nikome ne ponovi ili dogodi
Podelite komentar
Serdar
Zauzeli se Amerikanci da pomognu Ukrajince kao kod nas sto su pomogli Hrvatima ! Ali ovoga puta imaju do sada najozbiljniji problem RUSA KOJI JE SPREMAN NA SVE pa ko voli neka izvoli !
Podelite komentar
Slobo
Sta nama danas moze da se prikaze iz Ukrajine sto nismo videli kod nas?
Podelite komentar