Keln se vraća iz mrtvih, Luka Jović presudio Volfsburgu (VIDEO)

≫
  • 1

Srpski as postigao treći gol u šampionatu

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta trijumfovali su u gostima protiv Volfsburga rezultatom 3:1, a treći gol delo je srpskog reprezentativca Luke Jovića.

Jović je ušao u igru u 77. minutu, pri rezultatu 2:1, a u 85. je zapečatio sudbinu Vukova. Gol možete pogledati OVDE.

Ajntarht je preko Halera i Čandlera imala dva gola viška u prvom poluvremenu, ali se domaći tim vratio u igru u 66. kada je Arnold prepolovio prednost. Ipak, samo minut kasnije domaći tim je ostao bez isključenog Dimate.

Mijat Gaćinović je igrao za Ajntraht do 79. minuta kada ga je zamenio Fernandez.

Neočekivan poraz doživeo je Lajpcig u Frajburgu (2:1), iako su od 66. minuta imali prednost.

Verner je ''zabio'' za goste, ali je Frajburg za samo 10 minuta preokrenuo. Golove su dali Haberer u 72. i Koh u 76. minutu.

Keln je zabeležio zlata vrednu pobedu na gostovanju u Hamburgu.

Jarčevi su sa 2:0 savladali HV i tako prišli na samo četiti boda od mesta koje vodi u baraž. Za onim sigurnim 15. kaskaju osam bodova.

Teord je bio strelac oba gola, a kod drugog je asistent bio Miloš Jojić.