Kakav blam Evrolige: Partizan pobedio Zvezdu za 1:1 u seriji?!
Košarkaši Partizana izjednačili su u finalnoj seriji plej-of protiv Crvene zvezde, posle pobede rezultatom 85:84, glasi informacija na zvaničnom sajtu Evrolige u zajedničkom izveštaju utakmica domaćih šampionata.
Posle izveštaja sa duela finalnih serija iz Nemačke, Turske i Nemačke, gde nije bilo dezinformacija, autor teksta je priču o srpskom finalu naslovio "Srbija: Partizan izjednačio seriju u trileru".
U pvoj rečenici navodi se da je Partizan savladao najvećeg rivala rezultatom 85:84, dakle ne samo da je autor oduzeo Zvezdi pobedu, vnego i Partizanu jedan poen budući da je meč završen trijumfom crveno-belih 87:86.
U tekstu se dalje navodi da je Partizan u prvom poluvremenu imao prednost od 17 poena, da je u nastavku Zvezda, preko Milera i Jovića približila crveno-bele rivalu, te da su Lazić i Cirbes kompletirali "kambek".
- Ali trojka Novice Veličkovića vratila je momentum Partizanu, dok je Kevin Džons potvrdio pobedu Partizana sa penala - piše na sajtu Evrolige.
Uostalom uverite se i sami.
(Telegraf.rs)
Video: Asistencija, brutalna blokada pa trojka: Jokić kao NBA Terminator
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
4373 pomoć bebama
Koga još to briga? Pozdrav od Gudurića! :-D
Podelite komentar
Kad je sou nek je Mapet sou
I ovi iz EL se sprdaju sa institucijom.
Podelite komentar
aleksandar II
Izgleda da im je izvor Mozzart.
Podelite komentar