Radnički za 7 minuta obezbedio plej-of, preokret Spartaka!

• 0

Nišlije slavile u Jagodini rezultatom 2:1 koliko su i Golubovi dobili OFK Beograd na svom terenu

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su u gostima Jagodinu sa 2:1 (2:0) u meču 26. kola Superlige Srbije.

Najzaslužniji za pobedu Radničkog bio je vezista Saša Marjanović, strelac u 4. i asistent Radošu Bulatoviću za gol u 11. minutu.

Sve što je Jagodina uspela da uradi je da unese neizvesnost u 70. minutu pogotkom Uroša Nikolića iz penala.

Nišlije su ovim trijumfom "zacementirale" mesto u plej-ofu, pošto trenutno, posle nekompletnog kola, drže četvrtu poziciju na tabeli domaćeg šampionata.

Spartak - OFK Beograd 2:1

(Torbica 44 pen, Antonić 54 - Čučkić 34)

Partizan - Voždovac 3:0

(Brašanac 11, Stevanović 25 pen, Kosović 71)