Partizan poslao ponudu bivšem igraču Klivlenda! (VIDEO)
Trener Partizana Petar Božić nedavno je najavio pojačanje uprkos neveseloj finansijskoj situaciji kroz koju prolazi najtrofejniji srpski klub.
>>> Petar Božić najavio novo pojačanje za Partizan!
To, kako stvari stoje, neće biti smetnja da crno-beli angažuju Amerikanca Kevina Džonsa (26), koji igra na poziciji krilnog centra, prenose Večernje novosti.
Džons se i prethodnog leta pominjao kao potencijalno pojačanje, ali je tada izabrao veteranski kamp Nju Orleansa, da bi polovinom sezone stigao u Šole.
I ovog leta Amerikanac se okušao u NBA, doduše u Letnjoj ligi kao član Milvojkija, a pošto nije prošao, sada čeka konkretnu ponudu iz Evrope.
A, dobio je od Partizana i sada crno-beli čekaju odgovor nekadašnje zvezde studentskog tima Zapadne Virdžinije i bivšeg igrača Klivlenda i člana najbolje petorke Big Ist konferencije.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Klipersa nokautirao Jokića, srpski as skočio na sudije pa dobio tehničku grešku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Rale
Za zvezdu navijaju zaostali neobrazovani , dzulovi i prostaci.
Podelite komentar
Sergej Danilovič
Pa dje je sada investitor?
Podelite komentar
Empedokle Etna
Poslali ponudu, a šatro bez novca!?
Podelite komentar