Prva Realova petarda! ''Čovek fenomen'' doneo Barsi pobedu, i ne, to nije Mesi! (VIDEO)

• 1

Betis nije imao šanse protiv madridskog kluba * Tomas Vermalen je bio strelac jedinog gola u duelu Barselone i Malage

Fudbaleri Barselone pobedili su na Nou Kampu ekipu Malage sa 1:0 (0:0) u utakmici drugog kola španske Primere.

Čovek odluke bio je štoper Tomas Vermalen u 73. minutu, koji je volejom jedan odbitak spoveo loptu u mrežu.

Malaga se pokazala kao čvrst rivala, dugo je odolevala, ali su Katalonci ipak slomili otpor rivala.

Andalužani su strpljivo čekali svoju šansu i dočekali je u trećem minutu nadoknade vremena, ali je napadač Čarls sa samo pet metara promašio loptu pred golom Klaudija Brava.

Barselona je ostvarila drugi trijumf u šampionatu i trenutno je usamljena na čelu tabele Primere. Zanimljivo je da je pogodak dao baš Vermalen, koji je u proteklom periodu bio poznat po tome što nije igrao, a uzimao je trofeje.

Pogledajte najzanimljivije detalje sa meča.

Subotu je zatvorila goleada madridskog Reala protiv slabašnog Betisa - 5:0!

Dvostruki strelci bili su Geret Bejl i Hames Rodrigez, dok se u strelce upisao i Karim Benzema.